Bilgi için arayınız: 0 (262) 658 07 49

Kurumsal

Aslanlar Ticaret
ASLANLAR TİCARET  paslanmaz su deposu imalatı teknik altyapısını 30 yıllık tecrübesiyle birleştirerek, konusunda uzman deneyimli kadrosu ile Türkiye genelinde sektöründe öncü firmalara hizmet sunmaktadır. ASLANLAR kurulduğu günden bu yana müşterilerine hizmetin en iyisini sağlamakla birlikte kendisini sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi ilke edinmiştir.
 
Sunduğumuz tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalışarak mutlak memnuniyeti sağlamak, kalıcı sadakat edinerek devamlı ve verimli iş ortamı oluşturmak temel hedefimizdir. Firmamız ASLANLAR TİCARET paslanmaz Su deposu imalatı ve paslanmaz çelik malzeme çeşitliliği ile, alanında farkını kanıtlamış ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için her geçen gün gelişime odaklanmıştır.
1985 yılından bu yana, kaliteli hizmet vermeyi ve sürekli gelişimi alışkanlık haline getiren ekibimiz ve iş ortaklarımızla alanımızda zirveye ulaşma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
 
 
 
Firmamızın Hedefi
 
Öncelikli kalite anlayışı her zaman devam edecek ve müşteriye verdiği önemi koruyacaktır. Alanında uzman personeli ve çağdaş  üretim teknolojisini her geçen gün daha da ileriye taşımaya gayret edecektir. Türkiye'de öncü bir paslanmaz çelik  firması olmaktır.
 
Ürün Portföyü
 
Paslanmaz Depo
Paslanmaz Su Deposu
Paslanmaz Boru
Paslanmaz Dişli Fittingsler
Paslanmaz Mikser
Paslanmaz Lama
Paslanmaz Profil
Paslanmaz Lama
Paslanmaz Çelik Flanşlar
Paslanmaz Profil
Paslanmaz Saç Levha
Paslanmaz Çubuk Mil
 
 
Kalite Politikamız
Müşterilerimize  en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek,
Yasal mevzuatlara uygun çalışmak,
Çevre ve insan sağlığına önem vermek,
Müşteri memnuniyetini sürekli  arttırmak,
Personelimizin bilinçlenmesinde ve onların kariyer gelişimlerinde katkı sağlamak,
Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak,
İş ortaklarımızda oluşmuş olan güvenilir ve dürüst firma imajını korumak ve sürdürmek,
Kalite Politikamızdır